"" ETİKETLİ sayfalar

Eda DURAL PERKSOY

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunudur. 2003 yılında staj başlatma sınavı sonrası stajer olarak başladığı meslek yaşantısına Aktif Muhasebe Mali Müşavirlik Ltd.Şti’nde muhasebe sorumlusu olarak devam etmiş, bu dönemde muhasebe mesleği ile ilgili olarak bir çok çalışmalarda bulunmuştur. Bir süre Nilüfer Turizm A.Ş. muhasebe müdürlüğü görevinde bulunduktan sonra, 2007 yılından beri şirketimizde görev almaktadır. Bu süre içerisinde vergi denetimi ve KDV iadesi ile ilgili çalışmalarının yanı sıra UFRS ve bağımsız denetim konularında da eğitimler almış olup, denetim ve raporlama çalışmalarına katılmıştır. İlkem Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’de denetçi olarak halen görevine devam etmekte olup, Ankara SMMMO Bağımsız Denetim Komisyonu üyesidir. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ünvanına sahiptir.İngilizce bilmektedir.

Özel Denetimler

İLKEM YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE YKY  BAĞIMSIZ DENETİM   VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ özel uzmanlık gerektiren aşağıdaki konularda verimli ve değer yaratan çözümler sunmaya hazırdır.

Bağımsız Denetim

Sahip olduğumuz KGK, SPK, BDDK ve EPDK bağımsız denetim yetki belgeleri ile şirketlerin finansal bilgilerinin, düzenleyici kurumlarca belirlenen standartlara uygunluğu ve doğruluğunu tespiti, raporlanması

Vergi Danışmanlığı

Mevzuat ve uygulama hakkında yol gösterme, bilgilendirme ve sorun çözme amaçlarına yönelik olarak verilen danışmanlık hizmetimiz.